iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Інтерв'ю

Розумний підхід

Розумний підхід

Кукурудзяний сезон для господарства «Носенко» на Дніпропетровщині виявився вдалим: цьому сприяли ретельний вибір гібридів і увага до деталей ..
Реагуючи на зміни клімату

Реагуючи на зміни клімату

Агрокомпанія поступово поєднала елементи точного землеробства для збільшення ефективності виробництва продукції та адаптації до кліматичних умов ..
Платформа Хarvio® — «соціоніка» в агробізнесі

Платформа Хarvio® — «соціоніка» в агробізнесі

Швидше, точніше, ефективніше… інноваційні продукти, які розвиває компанія BASF під брендом xarvio®, виводять автоматизацію агровиробництва на якісно новий рівень. І, як зауважує комерційний менеджер xarvio® BASF Digital Farming GMBH у Східній Європі Володимир Кондратюк, без штучного інтелекту тут уже не обійтися ..
Стабільність в одній платформі

Стабільність в одній платформі

Нині сільське господарство дедалі швидше трансформується з традиційної у високотехнологічну галузь, а цифрові технології стають звичним явищем навіть для невеликих господарств ..
Більш точний та економічний догляд за посівами

Більш точний та економічний догляд за посівами

У порівнянні із сусідніми господарствами «Річленд Інвест» — це мале підприємство. А все-таки на 4270 га цього балаклійського агровиробника застосовують точні технології за допомогою обладнання Trimble ..
Сівалка-універсал

Сівалка-універсал

Як під час сівби отримати дружні сходи, хороші перспективи врожаю та ще й зекономити на насінні та добривах? Про досвід використання сівалки Primera DMC від AMAZONE ми говорили з головою ТОВ «Агрофірма „Колос”», кандидатом сільськогосподарських наук, Леонідом Васильовичем Центилом ..
Від базового рівня до висот

Від базового рівня до висот

Точне землеробство — це не тільки дрони та супутникові знімки. Для «Контінентал Фармерз Груп» точність починається з високої культури виробництва. А вже потім варто говорити про інноваційні елементи. Про це ми розмовляємо з керівником служби точного землеробства паном Дмитром Зайцевим ..
Підключити поле до інновацій

Підключити поле до інновацій

Українські господарства по-різному впроваджують елементи точного землеробства. Агрохолдинг "ІМК" підійшов до цьго серйозно: щоб ці елементи працювали систематично, створили цілий відділ точного землеробства. Розмовляємо про це з Мирославом Гуранським, начальником відділу точного землеробства. ..
Аналітика космічного масштабу

Аналітика космічного масштабу

Тип культури, проблемні ділянки та потенційну урожайність на сьогодні можна визначити, не виїжджаючи в поле. Для агробізнесу це просто фантастична можливість, яку нині надає лише супутниковий моніторинг. Про якість знімків із супутника та вивірені алгоритми їх опрацювання ми поговорили з Олександром Сакалем, директором з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring ..
Коли все працює, як годинник

Коли все працює, як годинник

Щоб досягти успіху в сучасному агровиробництві, слід чітко прописати алгоритми дій співробітників та об'єднати максимум інформації в єдиній електронній системі управління, скільки б часу та зусиль для цього не знадобилося. У цьому переконана директорка з фінансової та операційної діяльності групи «АГРОТРЕЙД» Олена Ворона ..
Як розібрати поле на «запчастини»

Як розібрати поле на «запчастини»

В агрокомпанії «Агро-Регіон» вирішили вносити добрива згідно з конкретними потребами полів. Фермерам у цьому допомагають технології внесення добрив від Amazone ..
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)