iнтелектуальні рішення в агробізнесі
Сучасні технологічні рішення в дії

Сучасні технологічні рішення в дії

Нині українські господарства дедалі частіше впроваджують технології точного землеробства, адже переконуються в ефективності подібних рішень та швидкій окупності інвестицій ..

Моніторинг

Аналіз врожайності

Аналіз врожайності

Компанія «Байєр» представила високопродуктивний та перспективний інтелектуальний інструмент «Аналіз врожайності» на платформі FieldView ..
Оцінювання врожайності кукурудзи

Оцінювання врожайності кукурудзи

Урожайність кукурудзи варіюється в просторі й часі та залежить від багатьох чинників. У цьому дослідженні було розглянуто врожайність зерна кукурудзи з використанням моделі нейронної мережі ..
Інтелектуальні жнива - 2021

Інтелектуальні жнива - 2021

Виростити високий врожай — це лише половина успіху. Не менш важливо його якісно та повністю зібрати. І тут багато чого залежить не лише від моделі комбайна, але й від оператора машини. Людський чинник і досі відіграє істотну роль під час жнив, що не дуже добре, оскільки він може негативно вплинути на точність та продуктивність збирання врожаю ..
Комп’ютерний зір

Комп’ютерний зір

Комп’ютерний зір пережив справжній бум. Статистичні дані, отримані за допомогою безпілотників, супутників та літаків, збирають із неба. Датчики, встановлені на обладнанні, здатні вимірювати зміни характеристик рослин або параметрів ґрунту за допомогою оптичного зондування відбиття. Датчики Lidar тепер можуть вимірювати структуру рослин у 3D ..
Отримайте більше картоплі з поля

Отримайте більше картоплі з поля

Нині ми поділимося історією успіху Databoerin, інноваційної консультаційної компанії з розумного сільського господарства з Нідерландів, яка є одним із клієнтів GeoPard. ..
Кожну зернину!

Кожну зернину!

Огляд систем моніторингу картування врожайності провідних світових виробників, представлених на ринку україни ..
Індекси розвитку рослин

Індекси розвитку рослин

Ви ніколи не замислювалися, звідки беруться прогнозні ціни на агропродукцію на найбільших біржах світу?Або як розраховують обсяги майбутнього врожаю? Відповідь проста — це все робиться на основі індексів розвитку рослин. Спробуймо розібратися, що це за індекси, що вони показують та звідки беруться  ..
Досконалий рівень картографування

Досконалий рівень картографування

Карти урожайності є основним елементом аналізу даних як у точному землеробстві, так і за загальної оцінки ефективності різних агротехнологічних підходів та перемінних у вирощуванні будь-яких сільськогосподарських культур ..
Xarvio. Вигідні відмінності від конкурентів

Xarvio. Вигідні відмінності від конкурентів

Xarvio Scouting, Field Manager та Healthy Fields— цифрові рішення, які використовують фермери у понад 100 країнах світу (Німеччина, Франція, Велика Британія, США, Бразилія, Японія та ін.) ..
Урожай у тумані

Урожай у тумані

Вирощувати овочі та салати у містах без ґрунту, під палючим сонцем і з нестачею води, а в перспективі допомогти нагодувати населення планети — саме таку мету поставив перед собою керівник конструкторського бюро IDA та засновник проекту Smart Oasis Farm, столичний бізнес-інноватор Алекс Приходько. І це йому вдалося. Найголовніші секрети його розробки — тумані та воді, видобутої з атмосфери... ..
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Інтерв`ю

Від базового рівня до висот

Точне землеробство — це не тільки дрони та супутникові знімки. Для «Контінентал Фармерз Груп» точність починається з високої культури виробництва. А вже потім варто говорити про інноваційні елементи. Про це ми розмовляємо з керівником служби точного землеробства паном Дмитром Зайцевим ..
Нині сільське господарство дедалі швидше трансформується з традиційної у високотехнологічну галузь, а цифрові технології стають звичним явищем навіть для невеликих господарств ..