iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Xarvio. Вигідні відмінності від конкурентів

21.02.2021

Xarvio Scouting, Field Manager та Healthy Fields— цифрові рішення, які використовують фермери у понад 100 країнах світу (Німеччина, Франція, Велика Британія, США, Бразилія, Японія та ін.)

Xarvio — штучний інтелект без втручання людини, що аналізує ситуації на полях, сповіщає про ризики виникнення хвороб та шкідників і рекомендує засоби захисту рослин, а також найкращий час для їх внесення. Дає змогу планувати агрооперації, створювати завдання з посіву, внесення добрив, ЗЗР, переносити дані на техніку, документувати і оцінювати якість проведених робіт легко та швидко.

Xarvio. Вигідні відмінності від конкурентів Healthy Fields Здорові поля для фермерів
Healthy Fields Здорові поля для фермерів
 •  Xarvio — це досконалі агрономічні рішення, повністю готовий продукт, який виконує всі необхідні для фермера операції. Не потребує постійної підтримки та втручання зі сторони Xarvio.
 •  Аналізує і надає рекомендації на основі агрономічних та математичних алгоритмів. Аналізуються чинники погоди, сортів, карт, історичних даних одночасно та автоматично.
 •  Унеможливлюється людський чинник помилки в оцінці, суб’єктивності або невчасному виконанні робіт.
 •  Для використання Хarvio не потрібний окремий IT-agro-спеціаліст або регулярна робота з програмою. Xarvio надішле повідомлення, на що слід звернути увагу та коли бажано провести агрооперації.
 •  Пакетна пропозиція і фіксована ціна на рік охоплюють усі замовлені функції. Немає додаткової оплати за послуги, гектари чи обладнання.
 •  Безпека користування. Система повністю автоматична. Доступ до даних господарства може надати тільки користувач, який придбав ліцензію.

 Field Manager аналізує статистичні данні про поля та посіви та надає рекомендації щодо сільськогосподарської діяльності.
Field Manager аналізує статистичні данні про поля та посіви та надає рекомендації щодо сільськогосподарської діяльності.

Основними користувачами Хarvio в Україні та у світі є фермери, агрономи господарств та холдингів, консультанти, дистрибутори.

 •  Досконалий та незалежний онлайн-аналіз ситуації в полях та сповіщення про ризики.
 •  Планування сезону, вибирання ЗЗР, добрив, насіння та їх замовлення і постачання вчасно.
 •  Зручне та зрозуміле користування. Швидке створення і виконання завдань.
 •  Легко переносити дані на техніку та з техніки для аналізу якості виконаних робіт.
 •  Платні та безкоштовні версії відкривають доступність для будь-якого фермера.
 Scouting Кишеньковий помічник підтримує шість різних напрямків:
Scouting Кишеньковий помічник підтримує шість різних напрямків:

 Розпізнавання бур’янів 

 Аналіз жовтої пастки

 Розпізнавання хвороб

 Рівень азоту

 Аналіз пошкодження листя 

Аналіз проростання насіння

Ми продовжуємо вдосконалюватися та активно розвиваємо співпрацю з «БАСФ Україна» і нашими партнерами та дистрибуторами: «Агрілаб», «Френдт», Drone UA, «Техноторг» та ін.

Більше інформації про продукти та можливості Xarvio ви дізнаєтеся на сайті

  xarvio.com/ua/uk.html

або на сторінці у фейсбуку facebook.com/xarvio.ua

У разі передруку посилання на iFarming обов’язкове. Видавець не несе відповідальність за зміст рекламних оголошень та статей.

Ваші відгуки, пропозиції та зауваження приймаємо на пошту редакції: rost.panichev@ifarming.com.ua

Матеріали за темой