iнтелектуальні рішення в агробізнесі

AMAZONE стала стратегічним партнером стартапу AgXeed

16.06.2022
Автор матеріалу

Amazone

Для розвитку нідерландського стартап-проєкту AgXeed B.V група AMAZONE посилює свою фінансову участь у ньому.  Ще одним партнером стартапу серед виробників сільськогосподарської техніки є компанія CLAAS — адже серед інших інвесторів у стартапі бере участь підприємство Seed Green Innovations GmbH

AMAZONE стала стратегічним партнером стартапу AgXeed

Метою партнерства є модернізація навісного устаткування AMAZONE з точки зору автономної експлуатації на полі. Важливою складовою кооперації також є зацікавленість у відкритих роз'ємах для забезпечення сумісності та сполучення знарядь і тягача.

Партнерство AgXeed, Claas та AMAZONE спрямоване на те, щоб фермери з усіх куточків світу могли отримати найкраще рішення для агровиробництва.

Автономні платформи AgXeed ідеально підходять до лінійки машин AMAZONE. Мінімальний тиск на ґрунт, ідеальний розподіл маси та гнучкість простору для агрегатування відкривають нові можливості інтелектуальних рішень для землеробства.

4-колісний AgXeed AgBot та ротаційна борона AMAZONE із шириною захвату 3 м із насадною сівалкою GreenDrill
4-колісний AgXeed AgBot та ротаційна борона AMAZONE із шириною захвату 3 м із насадною сівалкою GreenDrill
AgXeed AgBot з гусеничним шасі та сівалкою точного висіву AMAZONE Precea 3000-FCC з фронтальним бункером FTender 1600
AgXeed AgBot з гусеничним шасі та сівалкою точного висіву AMAZONE Precea 3000-FCC з фронтальним бункером FTender 1600

Впродовж кількох років аграрії успішно застосовують агробот AgBot з гусеничним шасі в комбінації з ґрунтообробною та посівною технікою AMAZONE. Новий 4-колісний агробот AgBot можна застосовувати як з ґрунтообробними знаряддями та сівалками, так і з просапною технікою Schmotzer для механічної боротьби з бур'янами. Універсальні системи фронтальних бункерів FTender для посівного матеріалу та добрив, а також фронтальні баки FT-P для засобів захисту рослин та рідких добрив можна комбінувати з різними навісними машинами AMAZONE. Системи датчиків постійно контролюють та аналізують робочий процес.

Нідерландський стартап AgXeed пропонує інтелектуальну, стійку і повністю автономну систему вирощування з масштабованим технічним забезпеченням, інструментами віртуального планування та широким спектром варіантів використання та обробки даних. У цих сферах підприємство сьогодні належить до провідних у Європі. Після представленої у 2020 р. гусеничної версії потужністю 115 кВт, у 2021 році з’явився триколісний агробот AgBot для використання у виробництві плодів та виноробстві, а нещодавно — і чотириколісний агробот AgBot потужністю по 55 кВт кожен. Усі агрегати оснащені дизель-електричним приводом. Спільно з AMAZONE та іншими партнерами, AgXeed планує впродовж наступних років прискорити розробку ефективних та комплексних сільськогосподарських рішень

Матеріали по темі