iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Компанія підтримує продовольчу безпеку на тлі війни

11.04.2022
Автор матеріала

iFarming

Вторгнення Росії в Україну створює надзвичайні потрясіння для світових цін і поставок продовольства. Поза межами людських страждань, що є прямим результатом збройного конфлікту, ці потрясіння відчутні далеко за межами Європи і призведуть до інших гуманітарних криз у всьому світі

Gro Intelligence підтримує глобальну продовольчу безпеку на тлі російсько-української війни

Компанія Gro Intelligence пропонує співпрацю з гуманітарними організаціями на безоплатній основі, щоб допомогти виявити поточні кризи та кризи, які ще не виникли, та стратегічно подолати їх. Ми не лише запропонуємо безкоштовний доступ до наших моделей та даних, але й наша команда буде доступною для подальшого пояснення, контекстуалізації та допомоги в подоланні безпрецедентного впливу цієї кризи.

"Будь ласка, допоможіть нам розповісти про це та поділіться з організаціями, які можуть отримати вигоду від того чи іншого, щоб допомогти просуванню гуманітарних зусиль. Ми віримо, що вжиття дій на основі даних у реальному часі сьогодні може призвести до значно кращих результатів для світу в найближчі місяці.

Ми створили сторінку російсько-українських гуманітарних ресурсів для гуманітарних організацій, щоб відстежувати наслідки для глобальної продовольчої безпеки в режимі реального часу. Ми також надаємо безкоштовний доступ до нашого інструментарію з гуманітарної продовольчої кризи будь-якій гуманітарній організації.

Ця сторінка ресурсів містить усі моделі в реальному часі, включені в набір інструментів, який ми запустили для компаній і менеджерів, які стикаються з нестабільними ринковими умовами.

Нинішній конфлікт не тільки висвітлив взаємопов’язану природу наших продовольчих систем, а й знову показав їх крихкість. Команда Gro Intelligence провела останні кілька тижнів, підтримуючи наших клієнтів і партнерів у навігації в умовах нестабільності та невизначеності на світових сільськогосподарських ринках. Ми отримали дзвінки від компаній, фондів, журналістів та урядів, щоб отримати все, від даних до порад.

Ми на власні очі переконалися в потужності платформи з уявленнями в режимі реального часу в глобальному масштабі, що охоплює ринки від пшениці до добрив і рослинних олій, а також теми, починаючи від інфляції і закінчуючи економічними потрясіннями".

У разі передруку посилання на iFarming обов’язкове. Видавець не несе відповідальність за зміст рекламних оголошень та статей.

Ваші відгуки, пропозиції та зауваження приймаємо на пошту редакції: julia.naruzhna@ifarming.com.ua