iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Максимальна точність обприскування

18.02.2022
Автор матеріала

Successful Farming

Ізраїльська компанія Greeneye Technology та американська мережа Farmers Business Network (FBN) об’єднуються для тестування системи точного обприскування Greeneye у рамках програми польових випробувань FBN на фермах в 2022 році

Максимальна точність обприскування

Польові випробування, які будуть проведені в штаті Небраска, допоможуть підтримати запуск Greeneye Technology у США цієї весни, де компанія уклала контракт на роботу з десятками фермерів Середнього Заходу.

Greeneye Technology використовує штучний інтелект у своїй технології точного обприскування, що не лише розрізняє сільськогосподарські культури та бур’яни (зелений на зеленому), а також класифікує бур’яни за видовимскладом.

За словами розробників, технологія Greeneye зі штучним інтелектом може виявляти та обробляти бур’яни між культурами з точністю 95,7%. Під час польових випробувань було доведено, що система Greeneye дає змогу скоротити використання гербіцидів на 78% та знизити витрати в середньому на понад 50%, як порівняти з традиційним обприскуванням.

«Наша система повністю незалежна від машин, — говорить Надав Бохер, генеральний директор та співзасновник компанії Greeneye Technology. — Ми впроваджуємо нашу систему для чотирьох провідних брендів: John Deere, Hagie, Case IH та RoGator».

Матеріали за темой

рекомендоване

Коли все працює, як годинник

Щоб досягти успіху в сучасному агровиробництві, слід чітко прописати алгоритми дій співробітників та об'єднати максимум інформації в єдиній електронній системі управління, скільки б часу та зусиль для цього не знадобилося. У цьому переконана директорка з фінансової та операційної діяльності групи «АГРОТРЕЙД» Олена Ворона ..
У порівнянні із сусідніми господарствами «Річленд Інвест» — це мале підприємство. А все-таки на 4270 га цього балаклійського агровиробника застосовують точні технології за допомогою обладнання Trimble ..