iнтелектуальні рішення в агробізнесі

New Holland оновив моделі на 2021 рік

14.05.2021

Цьогоріч уперше в онлайн-форматі відбулася світова презентація новинок та оновлених моделей сільськогосподарської техніки New Holland, що надходитиме для аграріїв світу в 2021-му та наступних роках

Деякі з презентованих моделей машин та агрегатів будуть актуальними і для українських аграріїв. Про це розповів нашому виданню Олександр Суханов, менеджер з маркетингу New Holland в Україні та Молдові.

Серед актуальних для України новинок — зернозбиральні комбайни серії New Holland CR, New Holland CH7.70 Crossover Harvesting™, трактори New Holland Т8. Genesis, преспідбирачі New Holland BigBaler High Density Packer. Нагадаємо, що 2020 року компанія New Holland презентувала новий флагман — трактор T8. Genesis. Модельний ряд серії T8 Genesis нараховує п’ять моделей з потужністю двигунів 284–435 к. с. Трактори використовують два варіанти трансмісії — Ultra Command або безступінчаста Auto Command.

New Holland оновив моделі на 2021 рік

Оновлення в New Holland T8. Genesis стосуються програмного забезпечення PLM Intelligence, котре пропонує більше мережевих можливостей через телеметричну функцію MyPLM Connect і спеціальні інтерфейси. За даними New Holland, аграрій зможе залишатися на зв’язку зі своїми звичними програмними рішеннями для сільського господарства.

Водночас він зможе поділитися даними й оперативно оцінити їх за допомогою планшета. IntelliView-Connect забезпечує віддалений доступ до монітора трактора і надає віддалену допомогу оператору. Буде доступне оновлення програмного забезпечення операційної системи, зокрема й через мобільну мережу.

Олександр Суханов наголосив, що трактор New Holland Т8. Genesis повністю інтегрований із системами точного землеробства. Використовуватиметься телематика, нова кабіна, дизайн, оновлені монітори для користування оператора. Також оновлено системи налаштування обмолоту посівів у зернозбиральних комбайнах серії New Holland CR. Аграрії отримають автоматичне налаштування зазорів, решіт для максимально ефективного їх обмолоту зерна.

Нова концепція обмолоту й сепарації на зернозбиральному комбайні New Holland CH7.70 Crossover Harvesting™ — тепер використовуватимуться два ротори для ще більш якісного обмолоту зерна

Теги: новинки