iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Перший безпілотний садовий обприскувач без водія

20.02.2022
Автор матеріала

Юлія Наружна

Компанія-розробник з Кінгсбурга, що у штаті Каліфорнія (США), створила обприскувачі для садів та виноградників GUSS, що розшифровується як глобальна безпілотна система обприскування.

Перший та єдиний у світі безпілотний садовий обприскувач без водія Обприскувач для садів та виноградників GUSS
Обприскувач для садів та виноградників GUSS

GUSS використовує складну комбінацію GPS, LiDAR, датчиків транспортних засобів та програмного забезпечення для переміщення садами без оператора.

Техніка безперешкодно проходить поміж кронами дерев, ефективно, безпечно та точно розпилюючи потрібні суміші завдяки сучасним датчикам та програмному забезпеченню, яке покращує GPS-навігацію та ефективно керує GUSS через фруктові сади.

Технологія Select Spray™ визначає дерево та розпилює потрібну кількість суміші, необхідну для покриття кожного дерева незалежно від висоти або розміру крони. Це знижує витрати матеріалу, а також гарантує точне нанесення.

Налаштування GUSS доволі просте, персонал освоїть роботу з технікою за кілька годин, запевняють розробники. Керувати технікою просто: один оператор може контролювати до 8 обприскувачів GUSS одночасно, використовуючи портативний комп’ютер. Зручний інтерфейс у режимі реального часу надає операторам всю інформацію про роботу обприскувача (розміщення техніки, швидкість розпилення тощо).

Матеріали за темой
Сучасні технологічні рішення в дії

Сучасні технологічні рішення в дії

Нині українські господарства дедалі частіше впроваджують технології точного землеробства, адже переконуються в ефективності подібних рішень та швидкій окупності інвестицій ..

Інтерв`ю

Від базового рівня до висот

Точне землеробство — це не тільки дрони та супутникові знімки. Для «Контінентал Фармерз Груп» точність починається з високої культури виробництва. А вже потім варто говорити про інноваційні елементи. Про це ми розмовляємо з керівником служби точного землеробства паном Дмитром Зайцевим ..
Нині сільське господарство дедалі швидше трансформується з традиційної у високотехнологічну галузь, а цифрові технології стають звичним явищем навіть для невеликих господарств ..