iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Потужна пропозиція для аграріїв від Krone та Lemken

20.06.2022
Автор матеріалу

Юлія Наружна

Krone та Lemken представляють автономну систему Combined Powers. Завдяки широкому спектру застосування, техніка може використовуватися цілий рік протягом тривалого періоду експлуатації.

Потужна пропозиція для аграріїв від Krone та Lemken

Combined Powers – під цією назвою Krone та Lemken представляють концептуальне дослідження автономного "технологічного агрегату" (VTE), що складається з приводного агрегату у поєднанні з різними знаряддями. Інноваційне дослідження, яке виробники визначають як майбутнє доповнення до перевірених робочих процесів, вже було успішно випробувано торік у культивації, оранці, посіві, а також під час косіння, ворушіння та валкування.

При проектуванні приводного агрегату Lemken та Krone керувалися вимогами до потужності вищезгаданих процесів. Таким чином, концепт оснащений дизель-електричним приводом загальною потужністю 170 кВт (230 к.с.). Потужність передається електрично на ходовий привід та вал відбору потужності. Навісне обладнання з'єднується з приводним пристроєм через триточкову навіску. Тяговий агрегат оснащений великими системами датчиків, які контролюють навколишнє оточення та знаряддя, основна увага приділяється безпечному використанню та оптимальному результату роботи. Управління та моніторинг агрегату здійснюється за допомогою мобільних терміналів, робочі завдання та документація передаються через модуль зв'язку та відомий концентратор даних Agrirouter.

Працюючи над проектом обидві компанії приділяли основну увагу тому, щоб обладнання показувало високі результати у всіх сферах роботи. А тому навісне обладнання також управляє приводним агрегатом. Зв'язок та взаємодія між знаряддям та приводним агрегатом засновані на багаторічному досвіді роботи з ISOBUS та TIM у компаніях Krone та Lemken, тому між знаряддям та приводним агрегатом можна обмінюватися всією необхідною інформацією без винятку.

Інші переваги дослідження концепції Combined Powers: за допомогою цієї розробки компанія Krone і Lemken можуть вирішити питання нестачі кваліфікованої робочої сили. Замість проведення довгих робочих днів у полі, фермер у майбутньому зможе зосередитися на управлінні агрегатом як системний оператор, що забезпечить високий комфорт роботи. Цього сезону Lemken та Krone продовжать інтенсивні випробування технологічного агрегату в різних умовах спільно з фермерами та підрядниками.

Матеріали по темі