iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Відстежуємо здоров’я корів

21.02.2022
Автор матеріала

Юлія Наружна

Досягнення в галузі сучасних технологій дають змогу моніторити здоров’я корів та оперативно реагувати на зміни стану тварини

Відстежуємо здоров’я корів за допомогою електронних нашийників

Прикладом такої технології є пристрої, схожі на Fitbit, які корова носить протягом усього дня. Ці пристрої відомі як автоматизовані системи моніторингу здоров’я. Зазвичай вони виглядають як нашийники, оснащені невеликою електронною системою, яка відстежує час жуйки корови та її фізичні рухи. Ці системи дають змогу власникам ферм стежити за великим стадом, не витрачаючи на це зайвий час та додаткові ресурси.

Нашийники відстежують важливі показники здоров’я у молочних стадах. Корови єжуйними тваринами. Середній час пережовування у здоровоїмолочної корови становить від 35 до 40 відсотків дня. Якщо нашийник показує відхилення у цих показниках, власник отримає інформацію про зміни в здоров’їтварини, що дасть змогу оперативно усунути причину. Пристрої вловлюють проблеми зі здоров’ямтварини до появи клінічних ознак, що сприяє швидкій діагностиці та більш ранньому лікуванню. Завдяки розробці можна скоротити витрати в господарстві, надаючи більшоб’єктивну та точну оцінку здоров’я стада.

Матеріали за темой
Цифрова платформа