iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Управління

FIELDVIEW™ SEED SCRIPT сучасний помічник для успішної посівної

FIELDVIEW™ SEED SCRIPT сучасний помічник для успішної посівної

Посівна не за горами. І перед початком сільськогосподарського сезону фермери мають нагоду детально спланувати сівбу, щоб отримати в майбутньому максимальний урожай ..
Роль технології дронів у сталості фермерства

Роль технології дронів у сталості фермерства

Світ щодня потребує більшого. Утім, ми стикаємося з тим, що ціни на сировину лишаються низькими, а тому агровиробникам доводиться вдаватися до нових управлінських методів виробництва. Проблема посилюється ще змінами клімату, які надалі чинять перепони для розвитку сільського господарства. Останні дані свідчать, що загальна втрата сільського господарства в європі від кліматичних змін може становити до 16% до 2050 року ..
Розумний підхід

Розумний підхід

Кукурудзяний сезон для господарства «Носенко» на Дніпропетровщині виявився вдалим: цьому сприяли ретельний вибір гібридів і увага до деталей ..
Реагуючи на зміни клімату

Реагуючи на зміни клімату

Агрокомпанія поступово поєднала елементи точного землеробства для збільшення ефективності виробництва продукції та адаптації до кліматичних умов ..
Платформа Хarvio® — «соціоніка» в агробізнесі

Платформа Хarvio® — «соціоніка» в агробізнесі

Швидше, точніше, ефективніше… інноваційні продукти, які розвиває компанія BASF під брендом xarvio®, виводять автоматизацію агровиробництва на якісно новий рівень. І, як зауважує комерційний менеджер xarvio® BASF Digital Farming GMBH у Східній Європі Володимир Кондратюк, без штучного інтелекту тут уже не обійтися ..
Стабільність в одній платформі

Стабільність в одній платформі

Нині сільське господарство дедалі швидше трансформується з традиційної у високотехнологічну галузь, а цифрові технології стають звичним явищем навіть для невеликих господарств ..
Від базового рівня до висот

Від базового рівня до висот

Точне землеробство — це не тільки дрони та супутникові знімки. Для «Контінентал Фармерз Груп» точність починається з високої культури виробництва. А вже потім варто говорити про інноваційні елементи. Про це ми розмовляємо з керівником служби точного землеробства паном Дмитром Зайцевим ..
Рефлексії після непростого року

Рефлексії після непростого року

Головний агроном «ТАК-Агро» В’ячеслав Нескоромюк, попри аномально несприятливий сезон для вегетації рослин, переконаний, що точні технології потрібно розвивати й надалі ..
Підключити поле до інновацій

Підключити поле до інновацій

Українські господарства по-різному впроваджують елементи точного землеробства. Агрохолдинг "ІМК" підійшов до цьго серйозно: щоб ці елементи працювали систематично, створили цілий відділ точного землеробства. Розмовляємо про це з Мирославом Гуранським, начальником відділу точного землеробства. ..
Алгоритм упровадження точного землеробства

Алгоритм упровадження точного землеробства

Будь-який проєкт потребує чіткого плану. Незалежно від того, чи це будівництво, створення бізнесу чи впровадження нових технологій у виробництво, рух без чіткого маршруту приречений на невдачі. ..
Прискіпливе ставлення

Прискіпливе ставлення

Команда GeoPard Agriculture працює в галузі AgTech з 2012 року. Серед їхніх досягнень — розроблення платформи точного землеробства Zoner.ag, що набула поширення в США, Канаді й країнах ЄвропиКоманда GeoPard Agriculture працює в галузі AgTech з 2012 року. Серед їхніх досягнень — розроблення платформи точного землеробства Zoner.ag, що набула поширення в США, Канаді й країнах Європи ..
Аналітика космічного масштабу

Аналітика космічного масштабу

Тип культури, проблемні ділянки та потенційну урожайність на сьогодні можна визначити, не виїжджаючи в поле. Для агробізнесу це просто фантастична можливість, яку нині надає лише супутниковий моніторинг. Про якість знімків із супутника та вивірені алгоритми їх опрацювання ми поговорили з Олександром Сакалем, директором з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring ..
DJI: що пропонує лідер галузі?

DJI: що пропонує лідер галузі?

За підсумками минулого року лідером продажів агродронiв на українському і світовому ринках став DJI Agras T16, безпілотник обприскувач. Чи зможе китайський гігант повторити свій успіх і що компанія пропонує в 2021 році? ..
FieldView. Агрономічні рішення у ваших руках

FieldView. Агрономічні рішення у ваших руках

Цифрові рішення на основі даних виводять роботу в галузі на новий рівень. У часи зростання населення та в умовах різних глобальних проблем сільське господарство, як і будь-яка інша галузь, увійшло в цифрову еру. Багато фермерів з усього світу вже сприйняли цю позитивну зміну та обрали найкращі рішення для сталого підвищення рентабельності своїх господарств. А допомагає в цьому агровиробникам FieldView — одна з провідних платформ у цифровому сільському господарстві. ..
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

рекомендоване

Коли все працює, як годинник

Щоб досягти успіху в сучасному агровиробництві, слід чітко прописати алгоритми дій співробітників та об'єднати максимум інформації в єдиній електронній системі управління, скільки б часу та зусиль для цього не знадобилося. У цьому переконана директорка з фінансової та операційної діяльності групи «АГРОТРЕЙД» Олена Ворона ..
У порівнянні із сусідніми господарствами «Річленд Інвест» — це мале підприємство. А все-таки на 4270 га цього балаклійського агровиробника застосовують точні технології за допомогою обладнання Trimble ..