iнтелектуальні рішення в агробізнесі
Активуй новий захист від бур'янів!

Управління

Платформа Хarvio® — «соціоніка» в агробізнесі

Платформа Хarvio® — «соціоніка» в агробізнесі

Швидше, точніше, ефективніше… інноваційні продукти, які розвиває компанія BASF під брендом xarvio®, виводять автоматизацію агровиробництва на якісно новий рівень. І, як зауважує комерційний менеджер xarvio® BASF Digital Farming GMBH у Східній Європі Володимир Кондратюк, без штучного інтелекту тут уже не обійтися ..
Стабільність в одній платформі

Стабільність в одній платформі

Нині сільське господарство дедалі швидше трансформується з традиційної у високотехнологічну галузь, а цифрові технології стають звичним явищем навіть для невеликих господарств ..
Від базового рівня до висот

Від базового рівня до висот

Точне землеробство — це не тільки дрони та супутникові знімки. Для «Контінентал Фармерз Груп» точність починається з високої культури виробництва. А вже потім варто говорити про інноваційні елементи. Про це ми розмовляємо з керівником служби точного землеробства паном Дмитром Зайцевим ..
Рефлексії після непростого року

Рефлексії після непростого року

Головний агроном «ТАК-Агро» В’ячеслав Нескоромюк, попри аномально несприятливий сезон для вегетації рослин, переконаний, що точні технології потрібно розвивати й надалі ..
Підключити поле до інновацій

Підключити поле до інновацій

Українські господарства по-різному впроваджують елементи точного землеробства. Агрохолдинг "ІМК" підійшов до цьго серйозно: щоб ці елементи працювали систематично, створили цілий відділ точного землеробства. Розмовляємо про це з Мирославом Гуранським, начальником відділу точного землеробства. ..
Алгоритм упровадження точного землеробства

Алгоритм упровадження точного землеробства

Будь-який проєкт потребує чіткого плану. Незалежно від того, чи це будівництво, створення бізнесу чи впровадження нових технологій у виробництво, рух без чіткого маршруту приречений на невдачі. ..
Прискіпливе ставлення

Прискіпливе ставлення

Команда GeoPard Agriculture працює в галузі AgTech з 2012 року. Серед їхніх досягнень — розроблення платформи точного землеробства Zoner.ag, що набула поширення в США, Канаді й країнах ЄвропиКоманда GeoPard Agriculture працює в галузі AgTech з 2012 року. Серед їхніх досягнень — розроблення платформи точного землеробства Zoner.ag, що набула поширення в США, Канаді й країнах Європи ..
Аналітика космічного масштабу

Аналітика космічного масштабу

Тип культури, проблемні ділянки та потенційну урожайність на сьогодні можна визначити, не виїжджаючи в поле. Для агробізнесу це просто фантастична можливість, яку нині надає лише супутниковий моніторинг. Про якість знімків із супутника та вивірені алгоритми їх опрацювання ми поговорили з Олександром Сакалем, директором з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring ..
DJI: що пропонує лідер галузі?

DJI: що пропонує лідер галузі?

За підсумками минулого року лідером продажів агродронiв на українському і світовому ринках став DJI Agras T16, безпілотник обприскувач. Чи зможе китайський гігант повторити свій успіх і що компанія пропонує в 2021 році? ..
FieldView. Агрономічні рішення у ваших руках

FieldView. Агрономічні рішення у ваших руках

Цифрові рішення на основі даних виводять роботу в галузі на новий рівень. У часи зростання населення та в умовах різних глобальних проблем сільське господарство, як і будь-яка інша галузь, увійшло в цифрову еру. Багато фермерів з усього світу вже сприйняли цю позитивну зміну та обрали найкращі рішення для сталого підвищення рентабельності своїх господарств. А допомагає в цьому агровиробникам FieldView — одна з провідних платформ у цифровому сільському господарстві. ..
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

рекомендоване

Коли все працює, як годинник

Щоб досягти успіху в сучасному агровиробництві, слід чітко прописати алгоритми дій співробітників та об'єднати максимум інформації в єдиній електронній системі управління, скільки б часу та зусиль для цього не знадобилося. У цьому переконана директорка з фінансової та операційної діяльності групи «АГРОТРЕЙД» Олена Ворона ..
У порівнянні із сусідніми господарствами «Річленд Інвест» — це мале підприємство. А все-таки на 4270 га цього балаклійського агровиробника застосовують точні технології за допомогою обладнання Trimble ..