iнтелектуальні рішення в агробізнесі

FieldView. Агрономічні рішення у ваших руках

10.04.2021

Цифрові рішення на основі даних виводять роботу в галузі на новий рівень. У часи зростання населення та в умовах різних глобальних проблем сільське господарство, як і будь-яка інша галузь, увійшло в цифрову еру. Багато фермерів з усього світу вже сприйняли цю позитивну зміну та обрали найкращі рішення для сталого підвищення рентабельності своїх господарств. А допомагає в цьому агровиробникам FieldView — одна з провідних платформ у цифровому сільському господарстві.

FieldView. Агрономічні рішення у ваших руках Данні з полів ФГ «Флора АА», Андрій Капріца
Данні з полів ФГ «Флора АА», Андрій Капріца

Розширте свої можливості та досвід

Створена для вас платформа FieldView — це поєднання результату роботи провідних фахівців цифрового агровиробництва з відгуками від кожного фермера, який мав досвід роботи з цим продуктом. На основі даних, зібраних за декілька років із тисяч гектарів, платформа може генерувати різноманітні рішення для конкретного господарства. Збільшення врожайності вимагає прийняття рішень, підкріплених цими даними. З часом цифрові інструменти FieldView вдосконалювалися, тепер вони допомагають фермерам мінімізувати негативний вплив людського чинника, управляти ризиками та справлятися з неоднорідністю полів.

Саме тут методи точного землеробства можуть збільшити продуктивність однієї культури. Коли кожен метр має значення, необхідна впевненість у правильності своїх агротехнічних кроків. Аналіз урожайності дає змогу агровиробникам визначати середні врожаї залежно від поля та сорту/гібриду насіння. FieldView одним із перших запровадив зручні принципи використання даних у цифровому агровиробництві й нині продовжує виконувати зобов’язання, надаючи найкращі рішення в галузі цифрових технологій.

Розумійте потенціал культур уже

з початку сезону

Під час посівної кожен може перетворити свої поля на тестові ділянки. Ви самі можете стати науковцем і визначити, яка формула найліпша для вашого поля. Ви не тільки можете зафіксувати та визначити засіяні площі за допомогою супутника, але й отримати конкретні дані щодо посівів (наприклад, щільність посіву, тип гібриду). Ви можете легко порівняти карти посівів та врожайності під час збирання врожаю, щоб визначити, який гібрид/сорт найбільше підходить. Це допоможе оптимізувати інвестиції в насіння наступного сезону.

Тестові смуги, які відображаються різними кольорами на карті посівів, також показуються на полі, що позначає різні моделі розвитку. Ефективніший гібрид зазвичай приносить більше прибутку для господарства. Це мета, якої прагнуть усі працьовиті аграрії. Інвестиції FieldView у розвиток продукту задовольняють численні потреби агровиробників з усього світу.

Прислухайтесь до своїх полів

упродовж усього сезону

FieldView будується на основі масивів даних, які стають точнішими, зрозумілими та більш персоналізованими. Зображення здоров’я поля надають агровиробникам інструменти, які, наче рентгенівські промені, виявляють проблеми на ранньому етапі. Це дві основні особливості FieldView, які будуть поруч із вами під час посівної, жнив та, що найголовніше, протягом усього вегетаційного періоду.

На полі карта посівів мала однорідне зелене забарвлення. Однак дещо трапилось, поки рослини розвивались. На карті стану поля проблему було виділено червоним кольором. Якщо вчасно не вжити заходів, ці проблеми можуть стати серйозною загрозою для розвитку ваших культур.

Можливість прислухатися до полів ще ніколи не була такою цілісною і точною. Цей процес пройшов шлях від обходу поля до цифрового обстеження, «сканування» декількох полів за секунди, незалежно від часу та місця. Ця передова технологія є у вашому розпорядженні, щоб ваші культури були здоровими та захищеними.

Величезною перевагою є те, що FieldView зберігає дані, зібрані впродовж років, що дає змогу порівнювати карти посівів із картами стану поля та врожайності, щоб ви могли виокремити вплив, наприклад, генетики/типу гібриду на показники урожайності культур. Ви можете зафіксувати червону ділянку та спостерігати за нею протягом наступного сезону. Це дасть змогу визначити, чи було це через розвиток хвороб/бур’янів/шкідників, проблеми зрошення або просто неправильно застосовано препарат. Важливо виявити слабкі місця агротехніки для подальшого коригування.

Досягніть успіху з оглядом на

360 градусів

Використовуючи масиви агрономічних даних, ви отримуєте можливість не тільки удосконалювати власний спосіб господарювання, а й підвищувати цінність такого досвіду для агроіндустрії загалом. За допомогою FieldView можна написати власну історію успіху для будь-якої операції, частиною якої є ви. Практикуватися, вчитися і знову практикуватися. Це процес, який триває протягом кожного сезону, а платформа надає більш чітке уявлення про ваше господарство.

 Данні з полів ТОВ АФ «Зоря Агро», головний агроном Тенах Ігорь Миколайович
Данні з полів ТОВ АФ «Зоря Агро», головний агроном Тенах Ігорь Миколайович

Карти посівів відображають різні ділянки різними кольорами, що відповідає певній щільності — від зеленої (високої) до червоної (низької). Будь-хто може легко передбачити результати за допомогою FieldView: якщо карту врожаю праворуч порівняти з картою ліворуч, червоні кола чітко відповідатимуть найменш урожайним ділянкам. Зображення здоров’я поля також роблять свій вклад: ділянки червоного та світло-жовтого кольорів так само відображаються як червоно-коричневі на карті врожаю.

Інтерпретації та можливості, пропоновані FieldView, поширюються на більш широкий діапазон; більше того, платформа міцніє завдяки довірі, яку агровиробники виявили до компанії. Їхній цінний внесок та досвід допомагають команді просувати продукт у більш інноваційному напрямі.

«Вперше отримали карту врожайності 2018 року на нашому полі кукурудзи. На цьому полі цілий рік трудилися партнери із “Монсанто”, вони вже закладали досліди з диференційним посівом, аналізували зони неоднорідності. Чесно кажучи, я до того ставився з недовірою, — згадує Юрій Лисак (“ГК Агро-Регіон”). —Проте коли я вперше побачив карту урожайності з цього поля, це змінило мій світогляд та ставлення до точних технологій.

Ми завжди показуємо нашим партнерам та колегам, хто цікавиться точними науками, першу карту врожайності 2018 року з поля 10314 як початок впровадження точного землеробства у нашій компанії.

Згодом усе закрутилося, і з кожним роком ми збільшуємо обсяги полів з елементами точного землеробства. На сьогодні ми маємо:

– понад 30% полів із картами завдань на посів, також робимо досліди з густотами;

– проводимо демовипробування гібридів, порівнюючи результати за допомогою FiеldView;

– вносимо диференційовано добрива на більше ніж 50% площ, точність внесення та ефективність перевіряємо, знову ж таки, за допомогою FiеldView;

– перевіряємо ефективність різних систем удобрення та стартових добрив;

– головне, що ми отримуємо, то це детальну карту урожайності кожного квадратного метра поля, що дає нам можливість детально проаналізувати роботу в поточному сезоні й зробити правильні висновки для підвищення урожайності в наступних сезонах.

Сьогодні ми з посмішкою згадуємо, як уперше змогли отримати дані про фактичний посів, як кілька днів не могли завантажити карту завдання на монітор сівалки чи примушували “подружитись” монітори та системи різних виробників. Ці емоції важко передати словами».

 Данні з полів ФХ «Агро-Регіон», Юрій Лисак
Данні з полів ФХ «Агро-Регіон», Юрій Лисак

Розроблений для вас

FieldView розроблено за участю сільгоспвиробників, які довіряють продукту. Їхні історії успіху стали віхами, які досі рухають цей продукт. Компанія постійно вкладає гроші у дослідження та розроблення, щоб переконатися, що платформа охоплює всі потрібні функції, перетворюючи сільське господарство на роботу мрії. Завдяки інтелектуальній діяльності людини, що базується на даних, миттєво застосовуються найкращі методи. Команда FieldView готова підтримати ваш вибір та допомогти впровадити необхідні рішення для цифрового землеробства. Почніть писати власну історію успіху за допомогою FieldView.

У разі передруку посилання на iFarming обов’язкове. Видавець не несе відповідальність за зміст рекламних оголошень та статей.

Ваші відгуки, пропозиції та зауваження приймаємо на пошту редакції: rost.panichev@ifarming.com.ua