iнтелектуальні рішення в агробізнесі

Сьогодні треба сіяти швидко, - Андрій Капріца

18.04.2022
Автор матеріалу

Олександр Сумський

Відоме фермерське господарство з Вінниччини у нинішньому надзвичайно складному році не зменшує використання сучасних цифрових рішень, а навіть додає нові

Сьогодні треба сіяти швидко, - Андрій Капріца Голова фермерського господарства «Флора А.А.» Андрій Капріца
Голова фермерського господарства «Флора А.А.» Андрій Капріца

Голова фермерського господарства «Флора А.А.» Андрій Капріца продовжує активно розвивати сучасні цифрові рішення на своєму виробництві. Навіть під час війни та маючи проблеми, пов’язані з російською агресією, фермер не збирається зменшувати витрати на виробництво сільськогосподарської продукції. Днями він прокоментував хід весняної посівної кампанії для нашого сайту.

— Ми вже посіяли цукрові буряки на 115 га, на черзі — соняшник. Тому працюємо, розраховуємо на високий врожай у нинішньому році, навіть у разі бойових дій в Україні.

Серед новинок, які очікуємо незабаром на власних полях, є новий трактор Valtra, використання якого стане однією з важливих складових точного землеробства у нашому господарстві. За нинішніх умов елементи точного землеробства, які застосовуємо на полях і про які говорили на YouTube-каналі Power in Precision/Сила в точності, працюють на максимальну ефективність. Сьогодні треба сіяти швидко, і наше господарство робить усе для якісної сівби насіння. А завдяки точному землеробству торік зекономили не менше як 3% операційних витрат, як порівняти з попередніми роками. А це великі кошти, тому рахуйте: вигідне точне землеробство чи ні.

 Посів з точним сигналом
Посів з точним сигналом

Сіємо з точним сигналом +−2 см. Поміняли автопілоти, придбавши нові сучасні системи від JOHN DEERE. Посівний матеріал також найкращий — оптимальний для наших умов. Мінеральних добрив внесемо у ґрунт стільки, скільки планували на посівну кампанію згідно з аналізами ґрунтів, пестициди також є.

 Створення карт завдань за допомогою цифрової платформи
Створення карт завдань за допомогою цифрової платформи

Нам, аграріям, не звикати долати труднощі — ще не закінчилися проблеми, пов’язані з коронавірусом, як з’явилися нові через війну в Україні. Логістика, брак пального та інших витратних матеріалів відіграватимуть велику роль у формуванні майбутніх цін на врожай. Життя продовжується, ми віримо в ЗСУ, потреба в харчових продуктах лише зростатиме, і тому маємо максимум зібрати з наших полів.

У разі передруку посилання на iFarming обов’язкове. Видавець не несе відповідальність за зміст рекламних оголошень та статей.

Ваші відгуки, пропозиції та зауваження приймаємо на пошту редакції: julia.naruzhna@ifarming.com.ua

Матеріали по темі